ZS Raciąż


Bezpieczeństwo
Skrzynka na sygnały
Telefon bezpieczeństwa
Telefon zaufania
RODO
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
W obiektywie
  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06
011 022 033 044 055 066
slider by WOWSlider.com v8.7

BS

BRANŻOWA SZKOŁA I ST. - dotychczas ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA (3 letnia na podbudowie gimnazjum)

Kucharz

Zajęcia z przedmiotów ogólnych oraz praktycznych i teoretycznych zawodowych prowadzone są w szkole. W trzeciej klasie uczniowie zdają egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie - kwalifikacja T.06 "Sporządzanie potraw i napojów". Egzamin odbywa się w ZS w Raciążu.

Ślusarz

Zajęcia ogólne i teoretyczne zawodowe prowadzone są w szkole, zajęcia praktyczne w zakładzie ELEKTROINSTAL. W trzeciej klasie uczniowie zdają egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie - kwalifikacja M.20 "Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi". Egzamin praktyczny odbywa się w CKP w Płońsku.

Klasa wielozawodowa

Uczniowie tej klasy mają status pracowników młodocianych. W szkole uczą się przedmiotów ogólnych. Zajęcia teoretyczne zawodowe prowadzone są na turnusach (kursach) dokształcających w różnych ośrodkach (m.in. Płońsk, Gostynin, Żuromin, Raciąż) w zależności od zawodu. W ZS w Raciążu prowadzone są kursy zawodowe dla zwodów sprzedawca i kucharz. Zajęcia praktyczne odbywają się u pracodawców.
W bieżącym roku szkolnym uczniowie klas wielozawodowych kształcą się w zawodach: sprzedawca, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych, piekarz, stolarz, elektryk, elektromechanik, fryzjer.
W trzeciej klasie uczniowie zdają egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie. W ZS w Raciążu przeprowadzany jest egzamin dla zawodu sprzedawca, kwalifikacja A.18 "Prowadzenie sprzedaży".

Bieżące informacje o egzaminach zawodowych i turnusach dla ZSZ można znaleźć w dziale KSZTAŁCENIE ZAWODOWE


Ogłoszenia

Kanały zewnętrzne
Nasze sukcesy

Współpraca
Design by A.K. with theme CeRNoBiL for ZS Raciaz Powered by PHP-Fusion 243890 Unikalnych wizyt