ZS RaciążLogowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktualności
  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06
011 022 033 044 055 066
slider by WOWSlider.com v8.7

Wykaz podręczników na rok szkolny 2019/2020

Szkoły ponadgimnazjalne:
LO
TECHNIKUM
BS I St.

Szkoły ponadpodstawowe:
LO
TECHNIKUM
BS I St.

Dodane przez admin dnia 10-07-2019 09:590 Czytań - Drukuj

Zakończenie roku szkolnego
Nadeszła długo oczekiwana chwila - rok szkolny 2018/2019 dobiegł końca. W uroczystości zakończenia roku szkolnego, oprócz społeczności naszej szkoły, udział wzięli zaproszeni goście - przedstawiciel Rady Powiatu, p. Artur Adamski oraz przewodnicząca Rady Rodziców p. Wiesława Sadowska. Pani Dyrektor Dorota Rubinkowska podkreśliła, że mijający rok szkolny był okresem wielu wyzwań, ale również wielu sukcesów.
Nagrody odebrali najlepsi uczniowie, laureaci różnych konkursów oraz uczniowie szczególnie zaangażowani w życie szkoły. Najlepszą uczennicą w tym roku została Weronika Kujawa. Gratulujemy!!!
Specjalne podziękowania za swoją pracę otrzymały p. Ewa Dobrosielska oraz p. Iwona Dalkiewicz. W trakcie uroczystości...
Dodane przez admin dnia 20-06-2019 12:58Czytaj więcej ˇ 145 Czytań - Drukuj

Uwaga na Słońce!!!
Dodane przez admin dnia 15-06-2019 10:430 Czytań - Drukuj

Wycieczka do Grecji
W ramach programu „Polska i Grecja w Unii Europejskiej – wspólna tradycja i przyszłość” grupa 17 uczniów naszej szkoły wzięła udział w dziesięciodniowym wyjeździe do Grecji, w ramach którego umożliwiono młodzieży poznanie kultury i tradycji tego państwa poprzez żywy kontakt z jego rodowitymi mieszkańcami oraz obcowanie z miejscami, o których do tej pory czytała jedynie w podręcznikach do historii. Podczas pobytu odwiedzono między innymi: mityczną siedzibę bogów – Górę Olimp oraz Meteory – Wiszące Klasztory. Młodzież zwiedziła również stolicę Grecji – Ateny, a w nich Agorę Rzymsko-Grecką, Grób Agamemnona oraz Akropol. W drodze powrotnej miała miejsce wizyta pod Termopilami, w miejscu historycznej ...
Dodane przez admin dnia 14-06-2019 11:49Czytaj więcej ˇ 56 Czytań - Drukuj

Zbiórka baterii
Dodane przez admin dnia 14-06-2019 09:060 Czytań - Drukuj

Oddaj zużyty telefon komórkowy
Zakończyła się zbiórka zużytych telefonów w naszej szkole w ramach ogólnopolskiej akcji „ODDAJ ZUŻYTY TELEFON KOMÓRKOWY”. Zużyte i uszkodzone telefony komórkowe zawierają metale ciężkie takie jak np. ołów oraz kadm i są znacznym zagrożeniem dla naszego środowiska naturalnego, szczególnie wody i gleby. Uczniowie naszej szkoły chętnie wzięli w niej udział. Zebrali 20 kg telefonów komórkowych ważonych bez baterii. Baterie dodatkowo zasiliły naszą całoroczną zbiórkę tych niebezpiecznych odpadów. Telefony zostały przekazane firmie Ekophone, która zajmie się ich recyklingiem. Mamy nadzieję i wierzymy, że ta wspólna akcja do której przystąpiliśmy, przyczyni się do ugruntowania postaw i nawyków ekologicznych dzięki którym nasza planeta będzie ...
Dodane przez admin dnia 14-06-2019 09:03Czytaj więcej ˇ 24 Czytań - Drukuj

Upały
Dodane przez admin dnia 13-06-2019 09:390 Czytań - Drukuj

Chemicznie i gastronomicznie
W tym roku ponownie skorzystaliśmy z zaproszenia Szkoły Podstawowej w Raciążu i wzięliśmy udział w imprezie plenerowej zorganizowanej z okazji Dnia Dziecka. W piątkowe przedpołudnie pod naszym namiotem można było obejrzeć efektowne eksperymenty chemiczne oraz posmakować wyrobów kulinarnych przygotowanych przez nasze klasy gastronomiczne. Dzieci szkoły podstawowej spędziły z nami czas "chemicznie i gastronomicznie".
W tym miejscu wartym podkreślenia jest fakt, że był to kolejny dowód szerokiej współpracy między naszymi szkołami.
Opiekunami namiotu były panie: Iwona Szelągowska. Kinga Wachol, Grażyna Radecka.
Dodane przez admin dnia 09-06-2019 19:330 Czytań - Drukuj

Spartakiada Szkolna
7 czerwca w naszej szkole odbyła się Spartakiada Szkolna.
W ramach tej imprezy społeczność naszej szkoły mogła wziąć udział w wielu atrakcjach przygotowanych przez nauczycieli i uczniów. Zumba w wykonaniu nauczycielek, turniej Familiada – nauczyciele kontra uczniowie, rozgrywki piłkarskie i siatkarskie oraz słodkie przekąski przygotowane przez nasze kulinarne talenty złożyły się na całokształt wydarzenia, które dostarczyło wielu emocji
i niezapomnianych wrażeń. Liczba osób zaangażowanych
w zorganizowanie spartakiady jest bardzo liczna i nie będziemy na łamach naszej strony wymieniać ich nazwisk. Zdjęcia dostępne na naszym facebookowym profilu z pewnością oddadzą klimat tego dnia.
Dodane przez admin dnia 09-06-2019 19:180 Czytań - Drukuj

Światowy Dzień Ochrony Środowiska
Kolejnym świętem o charakterze ekologicznym obchodzonym w naszej szkole był Światowy Dzień Ochrony Środowiska przypadający 5 czerwca. To najpopularniejszy dzień pozytywnych działań na rzecz środowiska na całym świecie. Ideą tego święta jest zwrócenie uwagi świata na problemy związane z zanieczyszczeniem i ochroną ekosystemu. Podniesienie świadomości ekologicznej, a także pobudzenie ludzi do aktywnej działalności na rzecz ochrony przyrody. Tematem przewodnim tegorocznej edycji są zagadnienia, związane z zanieczyszczeniem powietrza.
„Konsumujemy” coraz więcej zasobów naturalnych, emitujemy coraz więcej zanieczyszczeń i dwutlenku węgla. Produkujemy coraz więcej śmieci. W zastraszającym tempie tracimy lasy ...
Dodane przez admin dnia 09-06-2019 19:01Czytaj więcej ˇ 18 Czytań - Drukuj

Akademia wiedzy o mięsie od pola do stołu
Uczniowie kl. II technikum żywienia i usług gastronomicznych wzięli udział w konkursie „Akademia wiedzy o mięsie od pola do stołu”.
Grupa zaangażowanych uczniów opracowała hasło reklamowe promujące polską wołowinę – POLSKA WOŁOWINA POBUDZA ZMYSŁY JAK WITAMINA .
Niestety, nasi uczestnicy nie zakwalifikowali się do następnego etapu, ale był to dla nich z pewnością element rozwijający zainteresowania zawodowe. ;-)
Dziękujemy za udział w konkursie i życzymy powodzenia następnym razem.
Opiekunem uczniów była p. Ewelina Kruszewska.
Dodane przez admin dnia 09-06-2019 18:550 Czytań - Drukuj

Strona 1 z 8 1 2 3 4 > >>
KKZ

REKRUTACJA

Nabór po GIM

Nabór po SP
BEZPIECZEŃSTWO

Ogłoszenia

Terminy praktyk zawodowych 2019/2020

Terminy kursów organizowanych w ZS Raciąż 2019/2020


Terminy egzaminów zawodowych - czerwiec/lipiec 2019 - TECHNIKUM

Terminy egzaminów zawodowych - czerwiec/lipiec 2019 -
BS Ist.
Kanały zewnętrzne
Nasze sukcesy

Współpraca
Design by A.K. with theme CeRNoBiL for ZS Raciaz Powered by PHP-Fusion 225654 Unikalnych wizyt