Deklaracja dostępności
Skrzynka na sygnały
Telefon bezpieczeństwa
Telefon zaufania
RODO
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Uczniowie, którzy z różnych względów nie są w stanie samodzielnie dojeżdżać na zajęcia szkolne mają możliwość zakwaterowania w internacie. Zapewniamy całodobową opiekę .

WARUNKI MIESZKALNE

Nasz internat czynny jest od godz. 17.00 w niedzielę do godz. 16.00 w piątek i zapewnia zakwaterowanie 53 uczniom.
Nasi wychowankowie mieszkają w pokojach typu studio, tzn. wspólny przedpokój i łazienka i dwa oddzielne pokoje we wspólnie zamykanym pomieszczeniu (2+2, 2+3, 3+4). Pokoje są 2, 3 oraz 4 - osobowe, a ich wyposażenie gwarantuje najlepsze warunki pracy i odpoczynku.
Do dyspozycji uczniów jest także pokój cichej nauki oraz świetlica, w której nasi wychowankowie skorzystać mogą ze sprzętu audio-video, zagrać w bilard, bądź tenisa stołowego. Nasi uczniowie mogą korzystać także z sali komputerowej, Internetu , wi-fi, drukarki, skanera, kserokopiarki, a po zajęciach lekcyjnych ze szkolnych boisk.

KOSZT POBYTU WYCHOWANKA W INTERNACIE

Koszt miesięcznego zakwaterowania wychowanka w naszym internacie wynosi 7% od średniej krajowej, czyli na dzień dzisiejszy jest to 182 zł. Z kolei koszt całodziennego wyżywienia wynosi 11,00 zł, w tym 3,00 zł śniadanie, 5,00 zł obiad i 3,00 zł kolacja.
Z obiadów mogą korzystać wszyscy uczniowie i osoby pracujące w ZS w Raciążu (dorośli uiszczają odpłatność za obiady 50% większą od uczniów plus 8 %).
Odpłatność za internat wymagana jest do 10-tego każdego miesiąca. Istnieje możliwość uzyskania refundacji obiadów przez GOPS lub MOPS, jeżeli dochód nie przekracza 792,00 zł na osobę w rodzinie (150 % kryterium dochodowego rodziny x 528,00 zł = 792,00 zł).
Wychowanek internatu zobowiązany jest do korzystania z całodziennego wyżywienia.

KRYTERIA REKRUTACJI

Złożenie podania o przyjęcie do internatu na nadchodzący rok szkolny w terminie od maja do września. Wzór formularza można otrzymać w sekretariacie internatu lub pobrać ze strony.

DOKUMENTY

Regulamin internatu
Wniosek o przyjęcie
Oświadczenie

KONTAKT

ul. Kilińskiego 56
09-140 Raciąż
tel.: 23 6792726
Kierownikiem internatu jest p. Ewa Michalska.
Wychowawcy: p. Magdalena Figurska, p. Iwona Dalkiewicz , p. Marta Stanowska
Sekretariat internatu czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.oo - 15.oo
Plan kursu
Sprzedawca 3 st.,
grupa A


Plan zjazdów Liceum dla Dorosłych ...
... czytaj więcej ...

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW
2021/2022

Terminy kursów
i praktyk 2021/2022

Raport o stanie zapewnienia dostępności ...
... czytaj więcej ...

Projekty:
Szkoła Podstawowa
w Uniecku

Design by A.K. with theme CeRNoBiL for ZS Raciaz Powered by PHP-Fusion 487061 Unikalnych wizyt | AKTUALIZACJA: 23.09.2021 r.