#
Skrzynka na sygnały
Telefon bezpieczeństwa
Telefon zaufania
RODO
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
O szkole

Historia (serwis w przygotowaniu)


Baza lokalowa

Od 1 września 2006 roku siedzibą szkoły jest nowy obiekt przy ul. Kilińskiego 64, wybudowany w wyniku starań Starostwa Powiatowego w Płońsku z udziałem środków finansowych z Unii Europejskiej.

Szkoła dysponuje czterema pracowniami komputerowymi. Zajęcia odbywają się z podziałem na grupy zapewniając każdemu uczniowi indywidualną pracę na komputerze.

Zajęcia językowe z podziałem na grupy prowadzone są w salach wyposażonych w stanowiska odsłuchowe.

Centrum multimedialne i biblioteka - to miejsce gdzie uczniowie mają dostęp do tradycyjnych zbiorów bibliotecznych, jak również mogą wykorzystywać stanowiska komputerowe w celu pozyskania informacji z internetu.

W szkole znajdują się dwie wzorcowo wyposażone pracownie gastronomiczne, w których odbywają się zajęcia praktyczne dające młodzieży możliwość zdobycia umiejętności niezbędnych do wykonywania zawodu kucharza lub technika żywienia.

Zajęcia wychowania fizycznego odbywają się w pełnowymiarowej hali sportowe. Do dyspozycji uczniów jest również kompleks boisk Orlik - boisko do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki.

Przedmioty przyrodnicze we wszystkich typach szkół prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli w klasopracowniach przedmiotowych. Dobre wyposażenie pracowni w sprzęt laboratoryjny i pomoce naukowe sprzyja lepszemu poznawaniu praw przyrody. Wielu absolwentów szkół średnich kontynuuje naukę na uczelniach wyższych w kierunkach przyrodniczych i technicznych.##


Deklaracje na egzaminy zawodowe należy złożyć w sekretariacie najpóźniej do 13-02-2020 r. do godz. 12.00
POMAGAMY DZIECIOM Z DOMU DZIECKA
PLAN KURS
KUCHARZ 1st.

TERMINY KURSÓW
DLA KLAS
WIELOZAWODOWYCH - II SEMESTR

TERMINY ZJAZDÓW LOdD - semestr letni
TERMINY KURSÓW
DLA KLAS PIERWSZYCH
WIELOZAWODOWYCH
ORGANIZOWANYCH
w ZESPOLE SZKÓŁ
w RACIĄŻUDesign by A.K. with theme CeRNoBiL for ZS Raciaz Powered by PHP-Fusion 274127 Unikalnych wizyt