#
Skrzynka na sygnały
Telefon bezpieczeństwa
Telefon zaufania
RODO
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Slider
  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06
1 2 3 4 5 6

O szkole

Historia (serwis w przygotowaniu)


Baza lokalowa

Od 1 września 2006 roku siedzibą szkoły jest nowy obiekt przy ul. Kilińskiego 64, wybudowany w wyniku starań Starostwa Powiatowego w Płońsku z udziałem środków finansowych z Unii Europejskiej.

Szkoła dysponuje czterema pracowniami komputerowymi. Zajęcia odbywają się z podziałem na grupy zapewniając każdemu uczniowi indywidualną pracę na komputerze.

Zajęcia językowe z podziałem na grupy prowadzone są w salach wyposażonych w stanowiska odsłuchowe.

Centrum multimedialne i biblioteka - to miejsce gdzie uczniowie mają dostęp do tradycyjnych zbiorów bibliotecznych, jak również mogą wykorzystywać stanowiska komputerowe w celu pozyskania informacji z internetu.

W szkole znajdują się dwie wzorcowo wyposażone pracownie gastronomiczne, w których odbywają się zajęcia praktyczne dające młodzieży możliwość zdobycia umiejętności niezbędnych do wykonywania zawodu kucharza lub technika żywienia.

Zajęcia wychowania fizycznego odbywają się w pełnowymiarowej hali sportowe. Do dyspozycji uczniów jest również kompleks boisk Orlik - boisko do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki.

Przedmioty przyrodnicze we wszystkich typach szkół prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli w klasopracowniach przedmiotowych. Dobre wyposażenie pracowni w sprzęt laboratoryjny i pomoce naukowe sprzyja lepszemu poznawaniu praw przyrody. Wielu absolwentów szkół średnich kontynuuje naukę na uczelniach wyższych w kierunkach przyrodniczych i technicznych.##


Biblioteka szkolna informuje...
czytaj więcej

Informacje dla kandydatów do Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych


Zajęcia na turnusie dokształcania teoretycznego w zawodzie sprzedawca - 1 st. grupa a, będą prowadzone zdalnie od 30-03-2020 r. Wszelkie informacje będą dostępne po zalogowaniu do e-Dziennika Librus.... czytaj więcej....
Liceum dla Dorosłych - zmiana terminów egzaminów
Lekcje z Internetu
- komunikaty MEN
aktualizacja 21-03-2020

Prosimy uczniów
o częste logowanie się do e-Dziennika
i odczytywanie wiadomości

NAUCZANIE ZDALNE komunikat MEN
Przydatne linki:
>> Zdalne lekcje
>> E-podręczniki
Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego dla dyrektorów przedszkoli, szkół i placówek oświatowych w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem

Design by A.K. with theme CeRNoBiL for ZS Raciaz Powered by PHP-Fusion 286902 Unikalnych wizyt