Wyrwani z Niewoli
Dodane przez admin dnia 28-09-2017 08:17
Jacek „Heres” Zajkowski i Piotr Zalewski już od kilku lat jeżdżą po całej Polsce jako Wyrwani z Niewoli, ewangelizując i dając świadectwo swojego życia. Prezentują autorski program profilaktyczny, grają koncerty, dzielą się doświadczeniami swoich przeżyć. Co roku trafiają do tysięcy ludzi.
Ostatnia płyta zespołu osiągnęła niemały sukces. Otrzymała nagrodę główną Feniks 2015 w kategorii “muzyka chrześcijańska”. W uzasadnieniu przyznanej nagrody możemy przeczytać m.in.:
“Za nowatorskie podejście do ewangelizacyjnej misji wyrażonej w muzycznej twórczości artysty. Za niezwykłość warstwy tekstowej, z której znaczna część trafia nie tylko do przedstawicieli młodszego pokolenia wierzących i praktykujących Polaków, ale potrafi zachwycić i inspirować także starszych słuchaczy z większym życiowym doświadczeniem."
W dniu 27-09-2017r. gościliśmy Wyrwanych z Niewoli w naszej szkole. W czasie trzygodzinnego spotkania uczniowie ZS w Raciążu, SP w Raciążu oraz ZS STO w Raciążu mogli doznać bliskiego spotkania z Jackiem i Piotrem. W organizację przedsięwzięcia zaangażowała się p. Agnieszka Bojanowska.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.