Deklaracja dostępności
Skrzynka na sygnały
Telefon bezpieczeństwa
Telefon zaufania
RODO
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
18 grudnia 2020. Kolejna i zarazem ostatnia odsłona wykładów on-line z cyklu I DNI ŚWIADOMOŚCI ŻYWIENIOWEJ, zorganizowanych przez Koło Naukowe Żywienia i Profilaktyki Żywieniowej Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie. W wykładach tych uczestniczyła młodzież i nauczyciele z technikum żywienia i usług gastronomicznych ...
Dodane przez admin dnia 19-12-2020 17:08Czytaj więcej ˇ zsraciaz.pl

Zawarliśmy wstępne porozumienie z firmą MAREX TECHNOLOGY, dotyczące realizacji zajęć praktycznych w zawodzie ślusarz.
Firma MAREX TECHNOLOGY jest jednym
z wiodących producentów oczyszczalni ścieków w Polsce. Nowoczesne zaplecze produkcyjne w branży mechanicznej oraz dynamika rozwoju firmy stwarzają bardzo dobre możliwości współpracy z naszą szkołą w zakresie kształcenia dualnego.
Pani Dyrektor Dorota Rubinkowska w towarzystwie Andrzeja Kowalskiego i Tadeusza Orlikowskiego, złożyła wizytę w zakładzie produkcyjnym w Drobinie. W czasie rozmowy z Panem Mariuszem Szymańskim omówiono warunki współpracy.
Dodane przez admin dnia 18-12-2020 13:12zsraciaz.pl

W dniach 12-18 grudnia Koło Naukowe Żywienia i Profilaktyki Żywieniowej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie zorganizowało DNI ŚWIADOMOŚCI ŻYWIENIOWEJ, w których brała udział młodzież z technikum żywienia i usług gastronomicznych wraz z nauczycielami gastronomii.
Celem tych wykładów jest popularyzowanie wiedzy z zakresu technologii żywności i żywienia oraz dietetyki.
W sobotę rozpoczął się cykl wykładów. Pierwszy n/t Zdrowe nawyki żywieniowe jako klucz do sukcesu, z którego dowiedzieliśmy się o nawykach żywieniowych, o etapach ich kształtowania oraz jak zmienić te niekorzystne nawyki. Ponadto dowiedzieliśmy się, jak ważne jest dostarczanie organizmowi odpowiedniej ilości płynów, błonnika, tłuszczu oraz jak ważne jest unikanie soli i cukru.
Dodane przez admin dnia 14-12-2020 15:22zsraciaz.pl

W ramach realizacji Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018 - 2020, na zlecenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji Komenda Główna Policji nagrała spot profilaktyczny o tematyce związanej z zapobieganiem hejtowi wśród dzieci i młodzieży. Zachęcamy do obejrzenia spotu, który skierowany jest głównie do rodziców, i który dostępny jest pod adresem:

https://mazowiecka.policja.gov.pl/ra/dzialania-policji/aktualnosci/47540,STOP-HEJTOWI-wsrod-dzieci-i-mlodziezy.html?search=6458577

Dodane przez admin dnia 30-11-2020 13:42zsraciaz.pl

Strona 19 z 25 << < 16 17 18 19 20 21 22 > >>Inicjatywa Samorządu Uczniowskiego ....
Raport o stanie zapewnienia dostępności ...
... czytaj więcej ...

Projekty:
Szkoła Podstawowa
w Uniecku

Design by A.K. with theme CeRNoBiL for ZS Raciaz Powered by PHP-Fusion 545995 Unikalnych wizyt | AKTUALIZACJA: 17.05.2022 r.