ZS RaciążLogowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktualności
  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06
011 022 033 044 055 066
slider by WOWSlider.com v8.7

Dzień Dziecka
W dniu 31 maja 2019 roku na uczniów naszej szkoły czekała wspaniała uczta z okazji Dnia Dziecka. Na szkolnej stołówce dzięki ogromnemu zaangażowaniu pracowników kuchni i internatu Zespołu Szkół wszyscy uczniowie wraz z pracownikami szkoły mogli zjeść pyszny posiłek. Na pierwsze danie podano ciepłą grochówkę.
W trakcie oczekiwania na kiełbaskę grillowaną można było zjeść pajdę świeżego chleba ze smalcem. Za wypiek chleba dziękujemy Panu Hubertowi Grala i piekarni Hubertus z Baboszewa, a za smalec Panu Krzysztofowi Brdakowi i firmie Domino z Raciąża. Sponsorem obiadu była też Spółdzielnia Uczniowska Zespolik oraz Rada Rodziców.
Nad obsługą czuwała również ...
Dodane przez admin dnia 04-06-2019 08:43Czytaj więcej ˇ 41 Czytań - Drukuj

Elektrośmieci
Dodane przez admin dnia 29-05-2019 08:103 Czytań - Drukuj

Dyplom
Dodane przez admin dnia 24-05-2019 14:413 Czytań - Drukuj

Bezpieczeństwo
Zapewnienie uczniom bezpieczeństwa podczas zajęć organizowanych przez szkołę jest priorytetowym zadaniem dyrektora. Szkoła podejmując działania wychowawcze
i profilaktyczne musi eliminować zagrożenia i wzmacniać pożądane zachowania. Zapewnienie bezpieczeństwa to również właściwa reakcja na zaistniałe problemy i umiejętność zachowania się
w sytuacjach kryzysowych.
W związku z zaleceniami Mazowieckiego Kuratora Oświaty, jako jedno z działań profilaktycznych w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów w naszej szkole, w panelu BEZPIECZEŃSTWO umieściliśmy trzy linki umożliwiające przekazanie informacji przez osoby czujące zagrożenie.
Dodane przez admin dnia 24-05-2019 10:223 Czytań - Drukuj

Dzień bez telefonu
„Smartfony wiele ułatwiają i często pomagają zaoszczędzić sporo czasu. Umożliwiają nam sprawną organizację pracy, pomagają nie zabłądzić w mieście czy nawet schudnąć. Ale są też sytuacje,
w których bywa dokładnie odwrotnie. Dziś telefon to narzędzie do korzystania z Internetu i tu zaczynają się kłopoty…”. O tym, dlaczego tak trudno jest rozstać się z telefonem, do czego może doprowadzić fonoholizm i jak uchronić przed uzależnieniem uczniowie klasy 1a,1b oraz 1Th/Ti rozmawiali w czasie spotkania z psychologiem szkolnym panią Joanną Jakubiak.
Na szkolnych stolikach, przy których zazwyczaj gromadzi się młodzież w trakcie przerw oraz okienek, pojawiły się różnego rodzaju gry planszowe zachęcające do nieco ...
Dodane przez admin dnia 17-05-2019 09:13Czytaj więcej ˇ 54 Czytań - Drukuj

Turniej PCK
Uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w zawodach z zakresu pierwszej pomocy, zorganizowanych przez PCK.
Wiktoria Dądalska, Alicja Błaszczak, Magdalena Podlecka, Piotr Czarnecki oraz Mateusz Kopciński, współzawodniczyli z uczniami Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza w Płońsku.
Nasza grupa pod opieką p. Sławomira Krzeskiego doskonale poradziła sobie w obu etapach konkursu. Przegraliśmy z Płońskiem, ale tylko nieznacznie.
Wyróżnienie otrzymała Wiktoria Dądalska zdobywając maksymalną liczbę punktów w części pisemnej.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!
Dodane przez admin dnia 09-05-2019 20:123 Czytań - Drukuj

Egzamin maturalny z języka polskiego
Dokładnie o godzinie 9.00 osiemdziesięciu dwóch tegorocznych abiturientów naszych szkół przystąpiło do egzaminu maturalnego
z języka polskiego.
Nad prawidłowych przebiegiem egzaminu czuwały trzy zespoły nadzorujące.
Temat rozprawki nawiązywał do trzeciej części „Dziadów”. Wierszem do interpretacji okazał się utwór "Samotność" Anny Świrszczyńskiej.
A jak wrażenia naszych maturzystów?
Uczennica LO:
- Nie spodziewałam się tematu o wolności, a jednak taki trafił.
No i dobrze, bo jak dla mnie był to temat przystępny.
Łatwo było odnieść się do ...
Dodane przez admin dnia 06-05-2019 12:50Czytaj więcej ˇ 77 Czytań - Drukuj

Podziękowanie

Organizatorzy szkolnego konkursu
"Wcale nie jestem kujonem"
serdecznie dziękują
Panu Łukaszowi Krawczykowi - firma COMFORT-THERM,
Panu Pawłowi Chrzanowskiemu - firma P.H.U. DOMAX
i Urzędowi Miasta Raciąż
za wsparcie oraz ufundowanie nagród dla laureatów.
Dziękujemy za ofiarność, życzliwość i zrozumienie potrzeb szkoły.
Jednocześnie życzymy wielu sukcesów
w życiu zawodowym i osobistym.
Dodane przez admin dnia 29-04-2019 11:223 Czytań - Drukuj

Pożegnanie klas maturalnych
W miniony piątek odbyła się uroczystość pożegnania klas maturalnych. 78 uczniów szkół dla młodzieży oraz 20 słuchaczy liceum dla dorosłych ukończyło szkołę.
Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego absolwenci klas trzecich liceum i czwartych technikum odebrali świadectwa. Nagrody dla wyróżnionych uczniów wręczyła dyrektor - p. Dorota Rubinkowska.
Oprawę uroczystości wraz z częścią artystyczną przygotowali uczniowie z klas drugich pod kierunkiem p. Anety Chyczewskiej
i p. Andrzeja Łopaty.
Życzymy powodzenia na egzaminach maturalnych !!!
Zapraszamy do galerii zdjęć.
Dodane przez admin dnia 29-04-2019 11:213 Czytań - Drukuj

Dzień Ziemi
Światowy Dzień Ziemi ustanowiono po to, by miliardy ludzi pochyliły się nad losem planety, na której żyją. Ma to być moment ekologicznej refleksji by uświadomić każdemu z nas, jak kruchy jest ekosystem planety ludzi. To święto ma przypominać każdemu człowiekowi, aby dbał o Ziemię i nie popełniał kolejnych błędów. Ogromnym darem naszej planety są miliony gatunków, które znamy i kochamy. Niestety, ludzie nieodwracalnie naruszyli równowagę przyrody, w wyniku czego świat stoi przed największym wymieraniem od czasów dinozaurów. Bezprecedensowe globalne zniszczenie i szybka redukcja populacji roślin i dzikiej fauny i flory są bezpośrednio związane z przyczynami wynikającymi z działalności człowieka. Hasło tegorocznej ...
Dodane przez admin dnia 29-04-2019 11:21Czytaj więcej ˇ 34 Czytań - Drukuj

Dzień Otwarty
Kilkudziesięciu gimnazjalistów oraz uczniów ósmych klas szkół podstawowych wzięło udział w Dniu Otwartym Zespołu Szkół w Raciążu, który odbył się 24 kwietnia. W trakcie pobytu w naszej szkole uczniowie mogli zwiedzić budynek, wziąć udział w tematycznych zajęciach organizowanych w klasopracowniach oraz przekonać się, jakie warunki nauki oferuje nasza placówka. W czasie Dnia Otwartego miało również miejsce uroczyste rozdanie nagród w konkursie "Wcale nie jestem kujonem".
Pani Dyrektor Dorota Rubinkowska przemawiając do gości podkreśliła, iż nasze szkoły są gotowe przyjąć dużo większą liczbę uczniów związaną z podwójnym naborem, a posiadane zaplecze wyklucza możliwość pracy na dwie zmiany.
Dodane przez admin dnia 26-04-2019 13:523 Czytań - Drukuj

Strona 2 z 8 < 1 2 3 4 5 > >>
KKZ

REKRUTACJA

Nabór po GIM

Nabór po SP
BEZPIECZEŃSTWO

Ogłoszenia

Terminy praktyk zawodowych 2019/2020

Terminy kursów organizowanych w ZS Raciąż 2019/2020


ŚWIADECTWA MATURALNE BĘDĄ
DO ODBIORU W DNIU
4 LIPCA 2019 r.


Terminy egzaminów zawodowych - czerwiec/lipiec 2019 - TECHNIKUM

Terminy egzaminów zawodowych - czerwiec/lipiec 2019 -
BS Ist.
Kanały zewnętrzne
Nasze sukcesy

Współpraca
Design by A.K. with theme CeRNoBiL for ZS Raciaz Powered by PHP-Fusion 219517 Unikalnych wizyt