ZS RaciążLogowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktualności
  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06
011 022 033 044 055 066
slider by WOWSlider.com v8.7

Niech Wasze śpiewanie przekracza granice
...
wykonała po rosyjsku piosenkę z repertuaru ciągle popularnej i uwielbianej Ałły Pugaczowej „Królowie wszystko mogą”. Iza ma sceniczne doświadczenie. Świetnie poradziła sobie z wykonaniem piosenki, wzbogaconym tańcem. Ubrana w rozkloszowaną spódniczkę, kwiecistą bluzkę i wianek z goździków, sugestywnie wyjaśniała Mateuszowi Nierychlewskiemu z 2TI, że wszechmocni królowie nie mogą jednego – ożenić się z miłości. Mateusz w koronie i płaszczu królewskim nie pozostawiał wątpliwości – kim jest w tym duecie. Piosenkarza Eda Sheerana kochają niemal wszyscy. I zapewne wszyscy słuchacze pokochali Karola Betlewicza za piosenkę z jego repertuaru „Perfect”. Karol umiejętnie operuje głosem i zaśpiewał po angielsku jak profesjonalista, wywołując masę wzruszeń.
Nasza śpiewająca trójka dobrze wpisała się w historię Konkursu Piosenki Obcojęzycznej i choć pozostał nam niedosyt i wrażenie, że uczestnicy ze Szkoły - organizatora są faworyzowani, to może to tylko wrażenie?
Organizacja Konkursu Piosenki Obcojęzycznej przeszła nasze wyobrażenia. Już od progu Zespołu Szkół nr 1 poczuliśmy się oczekiwanymi gośćmi – natychmiast zainteresowano się nami i ułatwiono dojście do auli. A tam – pełna gala! Oznaczone miejsca, dekoracje, ekran, na którym pojawiały się zdjęcia uczestników, a z głośników przed każdym występem płynęła informacja o wykonawcy. W przerwie na obrady jury wszyscy zostali poproszeni na poczęstunek; na stołach było mnóstwo wybornych ciast, kawa, herbata, zimne napoje. Wszystkich gości obdarowano pamiątkami, które będą przypominać naszym uczestnikom i opiekunom pobyt w gościnnym Zespole Szkół nr 1 im. St. Staszica w Płońsku. Wyróżnionego Sebastiana Kopcińskiego przygotowała p. Justyna Ratkowska, nauczycielka jęz. niemieckiego; Karola Betlewicza p. MarekZwierzchlewski, nauczyciel jęz. angielskiego, a
Izę Antoszewską –Elżbieta J. Grzegorzewska, naucz. języka rosyjskiego.
My – nauczyciele, opiekunowie wykonawców, dziękujemy im za entuzjazm, zaangażowanie i pasję. Praca z takimi młodymi ludźmi to dla nas wielka satysfakcja.
Elżbieta J. Grzegorzewska


Dodane przez admin dnia 26-03-2019 09:09133 Czytań - Drukuj

KKZ

REKRUTACJA

Nabór po GIM

Nabór po SP
BEZPIECZEŃSTWO

Ogłoszenia

Terminy praktyk zawodowych 2019/2020

Terminy kursów organizowanych w ZS Raciąż 2019/2020


Terminy egzaminów zawodowych - czerwiec/lipiec 2019 - TECHNIKUM

Terminy egzaminów zawodowych - czerwiec/lipiec 2019 -
BS Ist.
Kanały zewnętrzne
Nasze sukcesy

Współpraca
Design by A.K. with theme CeRNoBiL for ZS Raciaz Powered by PHP-Fusion 225651 Unikalnych wizyt