ZS RaciążLogowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktualności
  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06
011 022 033 044 055 066
slider by WOWSlider.com v8.7

Welcome to London
... Galeria Brytyjska, Modern Tate, Tower Bridge, Muzeum Historii Naturalnej, Muzeum Nauki, których same budynki okazały się dziełami architektury. Z London Eye podziwialiśmy panoramę Londynu, która z ponad 130 m Wyglądała nieziemsko.
Nie gorszy był rejs po Tamizie, gdzie oprócz widoków posłuchaliśmy paru ciekawostek na temat miasta. Wymienione miejsca i wiele innych z naszych przygód możecie zobaczyć w naszej galerii.

A co sami uczestnicy sądzą o wyjeździe? Przeczytajcie sami!

Wiktoria Wasiak:
"Wycieczka do Londynu była bardzo ciekawą przygodą, z pewnością kiedyś tam wrócę.
Bardzo podobała mi się organizacja całej wycieczki i możliwość spędzenia czasu z brytyjską rodziną.
Bardzo mi się podobało, że mogliśmy porozumiewać się tylko po angielsku, nie było to łatwe zadanie Ale myślę że każdy z nas sobie z tym poradził.
Dodatkową atrakcją był fakt że po mieście nie poruszaliśmy się tylko autobusem którym przyjechaliśmy, ale możliwość skorzystania z tamtejszych środków transportu jak np. metro, autobusy miejskie czy pociągi☺️.
W Anglii mieliśmy okazję poznać wielu ciekawych ludzi."

Ola Oukal:
"Języka angielskiego uczę się od bardzo dawna. Oglądając filmy czy też chodząc na lekcje, brytyjski akcent budził we mnie zachwyt.
Na szczęście dostałam szansę, aby pojechać do Londynu i uczestniczyć w bezpośrednim dialogu z Brytyjczykami i móc poznać to cudowne multikulturowe miasto,
o którym słyszę już od tylu lat. Przez te kilka dni mogłam zwiedzić najistotniejsze punkty w stolicy i dzielić się wrażeniami z nowo poznanymi,
ale jakże fascynującymi ludźmi! Nawet jazda innym pasem ruchu była dosyć interesująca! Bo praktyka jest najlepszym nauczycielem!"

Gabrysia Arent:
"Na wycieczce do Anglii miałam okazję zwiedzić Londyn. Bardzo mi się podobało, ponieważ dużo zobaczyłam i dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy.
Poznałam jedną z rodzin brytyjskich. Dowiedziałam się jak żyją, co jedzą, gdzie pracują etc.
Byli bardzo sympatyczni. W mieście czułam się dobrze i bezpiecznie. Poza tym pojechałam tam ze świetną grupą i za to im dziękuję! Wycieczkę uważam za udaną i trzeba to powtórzyć!"


Natalia Mikołajewska:
"Mi bardzo się podobało. Nie sądziłam, że sobie poradzę z językiem a jednak udało się. Bardzo mi się też podobało zwiedzanie i poznawanie miejsc,
które znałam tylko ze zdjęć lub filmów.
Nie żałuję, że pojechałam i miło spędziłam czas, ponieważ i towarzystwo było super."


Anna Wichowska-Szcześniewska:
"Dla mnie wyjazd był inspiracją do poszerzania wiedzy o Anglii oraz do nauki języka angielskiego używanego przez zwykłych ludzi.
Sposób mówienia, wymowa i używane na co dzień słownictwo różnią się, od tego co możemy spotkać w podręcznikach i w załączonych do nich nagraniach.
Mogłam się też upewnić, że lata nauki języka angielskiego przydają się w praktyce. Mówię, jestem rozumiana i rozumiem to, co mówią mieszkańcy Londynu.
Jest dobrze!"


Szymon Sujkowski:
"Wycieczka bardzo mi się podobała, zwiedziłem wiele ciekawych i pięknych miejsc, polepszyłem swój angielski i polecam każdemu taką wycieczkę."

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Dodane przez admin dnia 28-02-2019 18:25140 Czytań - Drukuj

BEZPIECZEŃSTWO

Ogłoszenia

ŚWIADECTWA MATURALNE BĘDĄ DO ODBIORU W DNIU
4 LIPCA 2019 r.


KONKURS SANEPID


Terminy egzaminów zawodowych - czerwiec/lipiec 2019 - TECHNIKUM

Terminy egzaminów zawodowych - czerwiec/lipiec 2019 -
BS Ist.
Kanały zewnętrzne
Nasze sukcesy

Współpraca
Design by A.K. with theme CeRNoBiL for ZS Raciaz Powered by PHP-Fusion 213608 Unikalnych wizyt