ZS RaciążLogowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktualności
  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06
011 022 033 044 055 066
slider by WOWSlider.com v8.7

100 lat minęło
.... skwerze przed oknami biblioteki.
O godzinie 12.45 nasza społeczność wraz z zaproszonymi gośćmi oraz uczniami i nauczycielami Szkoły Podstawowej w Raciążu, udała się w uroczystym orszaku do Miejskiego Centrum Kultury Sportu i Rekreacji, gdzie odbyło się podsumowanie naszych działań związanych z udziałem w powiatowych obchodach jubileuszu. Program artystyczny "100 lat minęło" oraz quiz niepodległościowy z udziałem uczniów ZS i SP, mogliśmy obejrzeć dzięki pani Anecie Chyczewskiej i panu Andrzejowi Łopacie przy współudziale nauczycielek: Anety Kowalskiej, Joanny Traczyk, Agnieszki Bojanowskiej, Doroty Wawrzyniak, Anny Drozd i Alicji Miszewskiej.
W quizie zwyciężyła klasa 8 SP.

Wartym przypomnienia jest fakt, że 100-lecie świętowaliśmy już od dawna.
W marcu b.r. odbyła się wystawa pt. "Bez kobiet nie byłoby Polski". W ramach wystawy twórcy postanowili wskrzesić wielkie Polki zasłużone w walkę o niepodległość naszego kraju.
W maju zorganizowaliśmy koncert „W majowych nutach”, który odbył się przy wsparciu Miejskiego Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Raciążu.
W dniu 27 października odbył się pierwszy w historii naszej szkoły Siatkarski Turniej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Raciążu połączony z prezentacją historii polskiego sportu po odzyskaniu niepodległości.
Nasza szkoła wzięła również udział w Paradzie Niepodległości organizowanej przez Starostwo Powiatowe w Płońsku, w czasie której wspólnie z innymi szkołami powiatu płońskiego przeszliśmy ulicami Płońska.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i udział we wspólnym świętowaniu 100-lecia.

Koordynator działań, Andrzej Kowalski

Zapraszamy do galerii :)


Dodane przez admin dnia 11-11-2018 19:12158 Czytań - Drukuj

Oferta 2019/2020

SZKOŁY

HARMONOGRAM

DZIEŃ OTWARTY
OgłoszeniaKanały zewnętrzne
Nasze sukcesy

Współpraca
Design by A.K. with theme CeRNoBiL for ZS Raciaz Powered by PHP-Fusion 207598 Unikalnych wizyt